Якщо ви хочете купити VDS хостинг, то ви можете зробити це на AdminVPS. Відмінне устаткування, сучасне ЗА прийнятні ціни і хороша підтримка.

В сучасному інтернеті все частіше вебмастера, так і звичайні користувачі інтернету цікавляться серверами. Це відбувається здебільшого через те, що оренда сервера стала цілком доступною за ціною послугою. І тепер з’явилася велика кількість організацій, в яких можна отримати сервер за вигідною вартості. У цій статті ви дізнаєтеся про сервіс King Servers і про те, які сервера вони роздають.

Вартість на King Servers

Напевно, перше питання всіх, хто цікавиться буде про ціни. Вартість послуг від King Servers середня, і ціна гнучка. Можна підібрати сервер для необхідних потреб з відповідною конфігурацією за справедливу ціну. Конфігурацію надалі можна змінити.

Так, на сервер Linux з оперативною пам’яттю 512 Мб і жорстким диском 15 Гб можна отримати за 5$ в місяць. Оренда сервера Windows з оперативною пам’яттю 1 Гб і жорстким диском 20 Гб обійдеться в 10$ в місяць. Це мінімальні ціни. Звичайно ж, при необхідності можна гнучко збільшити конфігурацію сервера і ціна при цьому також підніметься.

Детальніше про вартість можна ознайомитися на сайті компанії — https://www.king-servers.com/

Переваги компанії

  • Сервера від King Servers розташовуються в трьох країнах – Росії, США та Нідерландах. Вартість для кожної географії приблизно однакова.
  • Для кожного клієнта створена зручна панель управління, через яку можна робити різноманітні дії зі своїм сервером – змінити налаштування, переглянути дані про статистикою, зв’язатися з підтримкою та інше.
  • King Servers дозволяє легко змінювати конфігурацію. Змінити той чи інший параметр можна в будь-який час як у бік збільшення, так і зменшення.
  • Сервери цієї компанії відрізняються високою безпекою від DDos атак.
  • На службі у King Servers використовується передове програмне забезпечення, яке забезпечує тривалу стабільну роботу серверів.
  • Орендувати можна виділений віртуальний і хмарний сервер.
  • При роботі з сервером, який являє собою складний механізм, потрібна послуга висококваліфікованої підтримки. В King Servers можна отримати консультацію і допомогу з будь-якого питання, пов’язаного з послугою і це безкоштовно.
  • Якщо вам потрібна оренда сервера для зберігання, то ви теж можете замовити цю слугу в даному сервісі. Вартість починається від 140$ — обсяг 32 Тб.
  • За особливі гроші, можна отримати особливі умови – діють спеціальні пропозиції оренди серверів, мега-потужні для супер-цілей.
  • Як будь-яка сучасна компанія, King Servers часто оголошує про акції, які дають різноманітні переваги для власників серверів.