Два дні тому вийшов довгоочікуваний багатьма ремейк diablo ii: resurrected, тому в мережі почали з’являтися перші огляди на нього. Більшість критиків ставлять йому позитивні оцінки. В результаті його середній рейтинг зараз становить 82 бали з 100.

Багато рецензентів відзначають, що розробники відмінно впоралися із завданням по оновленню оригіналу, поліпшивши його візуальну складову і зберігши при цьому геймплей і атмосферу. Вони вважають, що даний проект є прямим доказом того, що створена blizzard класика залишається захоплюючою навіть через 20 років. Втім, деякі оглядачі відзначили, що ряд її механік все ж встигли сильно застаріти за минулі роки.

До мінусів критики також віднесли величезну кількість технічних помилок, деякі з яких виявляються фатальними, не дозволяючи нормально пройти гру. Саме з цієї причини розробники тут же взялися за виправлення багів, випустивши недавно новий патч. Наприклад, він виправляє помилку, при якій гра блокувала або видаляла персонажів, якщо не підключитися до інтернету.