На огляд в лабораторію ifixit недавно потрапили нові смартфони apple, і фахівці вже приступили до розбирання моделі iphone 13 pro. Вони виявили відразу кілька істотних змін у внутрішньому дизайні гаджета в порівнянні з його попередником.

Як відзначають автори відео, при розробці новинок apple максимально ефективно використовувала внутрішній простір їх корпусів. Завдяки цьому виробник зумів збільшити ємність вбудованого акумулятора смартфонів, практично не змінивши їх розміри порівняно з торішніми моделями. Ще однією важливою особливістю серії стали нові модулі основних камер.

Зміни торкнулися і дисплеї гаджетів-pro-серію компанія оснастила панелями з частотою оновлення 120 гц. У ifixit також відзначили, що оновлений модуль тактильної віддачі taptic engine став важчим у порівнянні зі своїм попередником: його вага збільшилася з 4,8 до 6,3 грама. Заодно компанія перенесла динамік всередину корпусу, спростивши заміну дисплея iphone.

За результатами “розтину” стала відома і точна ємність l-образного акумулятора iphone 13 pro — вона становить 11,97 втч проти 10,78 втч у торішньої моделі. Заодно фахівці спростували чутки про неможливість заміни акб нового флагмана apple — як виявилося, особливих проблем ця операція не доставляє. Більш компактний iphone 13 отримав акб традиційної прямокутної форми.

Зараз експерти лабораторії продовжують вивчення «внутрішнього світу» новинок — їх рейтинг ремонтопридатності буде оголошений пізніше.