Телекомунікаційний гігант huawei запустив першу чергу великого центру обробки даних в гуйяні (провінція гуйчжоу, китай). Йдеться про масштабний проект, в рамках якого буде забезпечена можливість установки більш ніж одного мільйона серверів. Будівництво дата-центру почалося ще в серпні 2017 року. Перша черга має площу приблизно 480 000 м2.

Територія розділена на три зони, які налічують в цілому 51 споруду. Дев’ять з цих будівель використовуються безпосередньо як центри обробки даних, а інші виконують допоміжні функції. Коефіцієнт енергоефективності pue нового центру обробки даних дорівнює 1,12-використовується природне охолодження, а «сміттєве» тепло направляється в місцеву тепломережу.

Фото: reuters

Дата-центр буде підтримувати роботу хмарних платформ huawei cloud і consumer cloud, а також різних it-завдань самої huawei. Відзначається, що новий дата-центр буде також виконувати функції тренувальної бази для інженерів і фахівців huawei. За підтримку і сервіси відповідатимуть від 600 до 800 співробітників компанії.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.