Як часто, починаючи новий проект, ви вже на перших етапах стикалися з затримками і нецільовим використанням часу вашими колегами? Часом не рятує ні ретельне планування, ні штрафні санкції. Вихід один – контроль часу роботи, який допомагає оцінити продуктивність зусиль персоналу.

Контроль часу роботи за допомогою спеціалізованого ПЗ – проблеми і рішення

Як тільки комп’ютерні системи стали звичним інструментом виробництва та обслуговування потреб підприємств, виникла необхідність у контролі часу, який витрачається на роботу з ними. Першим кроком було впровадження стежать коштів, у тому числі програм-шпигунів. Однак незабаром прогресивні компанії стали відмовлятися від них в силу етичних проблем.

У зв’язку з цим, розробники програм для контролю часу роботи запропонували альтернативний варіант: тайм-трекери. На відміну від «шпигунського», робота тайм-трекера не конфліктує з законом і не ставить у незручне положення працівника, педантичного в етичних питаннях.

Тайм-трекінг: прогрес не по днях, а по хвилинах

Тайм-трекери – це програми, які збирають і аналізують відкриту інформацію про те, на що витрачають час підлеглі. Прибутковість підприємств, де впроваджено в IT-структуру тайм-трекери, зростає в рази. Причини наступні:

• кожен співробітник бачить і розуміє, на що витрачаються його зусилля і скільки часу забирають;
• співробітники починають більш ефективно управляти часом, відведеним для виконання завдань;
• керівник отримує в свої руки інструмент, що дозволяє оцінити роботу підлеглих і правильно розподілити зарплатний фонд.

Особливу популярність все більше набуває програма Yaware.TimeTracker, яка встановлюється на робочі комп’ютери офісних працівників або фрілансерів, і здатна працювати в прихованому режимі, так і у відкритому.

Головна її перевага – не тільки начальник, але й сам працівник може щохвилини відстежити, на що він витрачав час протягом дня. Таким чином, Yaware є відмінним індикатором продуктивності тимчасових витрат і мотиваційним засобом, що спонукає співробітників економити робочий час, підвищуючи результативність і, як наслідок, рівень оплати.

Ознайомтеся з повним списком переваг Yaware.TimeTracker тут. Ця програма контролю часу роботи здатна приємно здивувати практичного керівника!