Здолайте орду зомбі і відновіть громаду в цьому реалістичному шутері на виживання серед зомбі, що виходить в steam і oculus. Розробник five finger studios з радістю повідомляє, що їх майбутнє vr-пригода про зомбі the living remain вийде на steam і oculus.

The living remain – це похмурий шутер від першої особи, в якому гравцям належить зіграти роль гранта, колишнього солдата, відчайдушно шукає свою сім’ю в розпал страшного зомбі-апокаліпсису. Маючи в своєму розпорядженні цілий арсенал зброї та інструментів, гравці можуть битися з ордою зомбі або досліджувати і прокладати собі шлях через покинуту місцевість.

Анонс супроводжується дебютним трейлером, в якому демонструється високоякісна графіка, навколишня місцевість і, звичайно ж, орда зомбі. Створена виключно для vr, гра the living remain пропонує гравцям зустріти смерть лицем до лиця з захоплюючим досвідом виживання.

Стівен і памела маршалл, співзасновники five finger studios, заявляють: “наше бачення гри the living remain полягало в тому, щоб створити vr-гру, яка увібрала б в себе ідеї деяких з наших улюблених фільмів і відеоігор, створивши при цьому досвід, який ми б хотіли отримати. Це означало взятися за проект, який здавався набагато сильнішим за нас, але це тільки мотивувало нас продовжувати роботу. Це так багато значить-мати можливість створити щось з нуля і запропонувати гравцям захоплюючий і захоплюючий досвід.”