В онлайн магазині додатків google для пристроїв з операційною системою google на борту з’явився новий додаток google health services .

Це застосування призначене для забезпечення підтримки wear os пристроїв і є таким собі “посередником” забезпечує єдиний спосіб доступу до інформації від датчиків і сенсорів розумних годин фітнес-додатків різних виробників і незалежних розробників.

Як повідомляє google ” health services використовуються для забезпечення функцій і показників здоров’я та фітнесу для додатків.

Цей компонент забезпечує основні функції, такі як управління датчиками, відстеження тренувань і надання таких показників, як частота пульсу, кількість кроків, калорії, відстань і т. Д.»

Крім того, google заявляє, що health services допомагає додатками знизити споживання енергії акумулятора і забезпечить постійне і якісне відстеження стану здоров’я та фітнесу.

Додаток встановлено на годиннику galaxy watch 4 з wear os 3 і його можна встановити на інші годинники, такі як, наприклад, moto 360 працює під управлінням wear os 2.

схожі матеріали: