Розробники знаменитого додатка розповіли про плани по його апгрейду, і опублікували серію тизерів з демонстрацією майбутніх нововведень. Крім» капітального ремонту ” дизайну, skype стане працювати швидше і обзаведеться новими корисними можливостями.

Microsoft підкреслила, що постійно прислухається до побажань користувачів і в найближчі кілька місяців планує вносити зміни в сервіс. Зокрема, буде модифікований інтерфейс режиму відеодзвінків-в skype з’являться нові теми і стилі оформлення. Всі вікна з іменами учасників конференції будуть розставлені по сітці незалежно від того, активували вони камеру чи ні.

Компанія також планує додати режим “разом”, що поміщає всіх учасників відеозустрічки в один віртуальний простір, а інтерфейс програми буде витриманий в концепції fluent design. Крім того, розробники skype обіцяють значно підвищити продуктивність android-версії програми і десктопного клієнта.

Нарешті, skype отримає спеціальний режим twincam, який дозволить транслювати зображення з фронтальної і основної камер смартфона одночасно. Цю функцію компанія планує запустити найближчим часом. Заодно microsoft пообіцяла додати підтримку сервісу в усі браузери, щоб забезпечити його доступність на якомога більшій кількості пристроїв.