Вчора понад 700 000 людей одночасно запустили new world , але менше половини з них фактично грали в нову mmo від amazon. Решта сиділи в чергах, чекаючи потрапити на один з островів на 2000 гравців. Прогнозований час очікування для певних серверів гри все ще вимірюється десятками годин.

Деякі гравці застряють в чергах за власним бажанням: до 20 000 гравців одночасно стояли в черзі на сервер us west el dorado, навіть коли існувало кілька серверів us west з однозначними чергами, в тому числі деякі взагалі без черг. Це тому, що, сервер el dorado буде домом для ряду великих стримерів.

На us east 24 000 гравців колись стояли в черзі на сервер valhalla, який ряд pvp-гільдій охрестили офіційним pvp-сервером new world.

На європейських серверах справи йшли не краще. У годину пік деякі сервери показували понад 400 000 гравців, що очікують. Потім список серверів єс став на короткий час недоступним. Коли він повернувся, черги були в два рази менше.

Розробники звернулися до гравців з приводу черг:

“всі регіони тепер живі! це були неймовірні 24 години, і підтримка нового світу, яку ми бачили до цих пір, була неймовірною. Ми розуміємо, що деякі гравці відчувають тривалий час у черзі, і ми наполегливо працюємо над кількома речами, щоб допомогти вирішити ці проблеми. Ми продовжуємо використовувати додаткові сервери і розширимо можливості наших існуючих серверів, як тільки ми належним чином протестуємо ці зміни. Наша єдина мета зараз-змусити всіх увійти в систему і грати швидко. Щоб кожен міг знайти відкритий світ зараз, а також знайти будинок в аетерумі зі своєю спільнотою в довгостроковій перспективі, ми запропонуємо можливість в найближчі два тижні для всіх гравців перемістити своїх персонажів на новий сервер за своїм вибором безкоштовно. ми цінуємо ваше терпіння у міру зростання спільноти new world і закликаємо вас зміцнити свої довгострокові серверні плани для вас і вашої компанії.