Інколи трапляються випадки, коли ваш комп’ютер або ноутбук, відмовляється підкорятися командам і відбувається збій системи. Як не дивно, але такі явища не рідкість і, як правило, відбуваються в найвідповідальніші моменти або при великій завантаженості по роботі. Але, не тільки подібного роду неприємності трапляються при виконанні обов’язків, деякі не можуть знайти собі місця, таки не дізнавшись розв’язку фільму або повертаючись на початковий рівень гри. Щоб такого не відбувалося, комп’ютерна техніка повинна регулярно піддаватися якісного обслуговування з боку фахівця високого рівня. Якщо не хочете стати жертвою шахраїв, звертайтеся тільки в перевірені і достовірні компанії.

Ми готові запропонувати вам широкий спектр послуг по обслуговуванню та ремонту оргтехніки, незважаючи на несправність і її складність. Працівники компанії здійснюють:

  • Очищення від вірусів:
  • Повне очищення системного блоку (вентилятора) від пилу;
  • Встановлення та налаштування ліцензійних версій потрібних програм, антивірусів, драйверів;
  • Підключення до роутера, налаштування мережі;
  • Розбирання основних комплектуючих, їх заміну на нові.

Доступна послуга термінового виїзду спеціаліста за необхідною адресою для вирішення проблем в оперативному порядку. Клієнтам надається можливість забути про турботи, так як не потрібно займатися перевезенням комп’ютера в сервісний центр для ремонту. До того ж час приїзду узгоджується і не вимагає очікувань в стінах будинку. Після проведення діагностики, працівник компанії виявить відхилення і зробить все можливе, щоб нормалізуватися функціонування електроніки. Якщо за результатами буде зрозуміло, що серйозність поломки велика, то ПК спрямують на подальше розбирання і ремонт в сервісний центр, який укомплектований необхідними інструментами і обладнанням.

Тепер поговоримо про ціну послуг. Ми не намагаємося їх навмисно збільшити, так як репутація та сталість клієнтів багато значать. Постійний потік звернень, оперативність і відповідно чисельність замовлень, дозволяє утримувати розцінки на стабільному рівні. Крім того, вони доступні і обґрунтовані.

Після виконання робіт, клієнту видається чек з докладним описом виконуваних позицій та підсумковою сумою. На заміну деталей та ремонтні роботи, надається гарантійний талон, що дає право на безплатне звернення.

Прийом заявок ведеться будь-яким зручним способом (поштою, на сайті та за телефоном). Завжди раді прийти на виручку і усунути проблему.