Кіберпанковий паркур-екшен ghostrunner повинен сьогодні вийти на playstation 5 і xbox series, з нагоди запуску у нас є нове відео. Розробники підготували для власників гри на playstation 4 і xbox one можливість безкоштовного апгрейда, що добре. Некстген-версія ghostrunner буде містити в собі всі випущені раніше доповнення, вона також підтримує дозвіл 4k при 60 fps, hdr, трасування променів і особливості контролера на ps5.

Цього року ghostrunner повинен ще отримати два доповнення, а розробники вже працюють над другою частиною, яка повинна вийти на pc, playstation 5 і xbox series.

Ghostrunner-це екшен, в якому головний герой, озброївшись катаною, бігає по стінах, кришить ворогів і показує акробатичні номери в режимі від першої особи. Тут примітний той факт, що головний герой, як і його недруї, може згинути практично від одного удару гострим предметом; тому завжди потрібно бути обережним. Вибудувати ідеальний маршрут і пробігти всю локацію «без сучка і задирки» — ключова механіка в ghostrunner.