Компанія garena оголосила про реліз free fire max по всьому світу. Це версія мобільного королівського шутера free fire, яка містить безліч поліпшень графіки і звуку, а також нові функції. Ви вже можете завантажити гру в google play і app store.

Free fire max порадує гравців можливістю створювати призначені для користувача карти в режимі»особистий острів”. Він доступний тільки в новій версії. Геймери зможуть створювати власні повноцінні карти з будівлями та іншими об’єктами прямо на своїх смартфонах, а потім грати на них і ділитися з друзями. Примітно, що користувачі звичайної free fire також зможуть зайти на карти з «особистого острова».

Крім того, творці островів зможуть презентувати свої творіння всій спільноті free fire, після чого гравці зможуть самі організовувати на них матчі. Також користувачі отримають можливість ставити картам лайки, підписуватися на авторів і ділитися ними з друзями.

Але основною особливістю free fire max виступає поліпшена графіка і більш реалістичні карти. На локаціях з’явилися нові ефекти: наприклад, на стінах залишаються сліди від куль, а листя дерев реагує на попадання зі зброї.

Ексклюзивом нової версії також є карта “бермуди max”. Вона збагатилася деталями в порівнянні зі стандартними “бермудами«, зокрема, змінився дизайн локацій» годинникова вежа «і» завод” — вони стали більш деталізованими як всередині приміщень, так і зовні.

Також garena оновила анімацію руху героя, зробивши її більш плавною і реалістичною. А в разі таких дій, як поїдання лікувальних грибів або висадка з парашутом, гравці помітять і нову анімацію. Звук зброї в free fire max також став реалістичнішим, а анімація перезарядки була перероблена. Важливо, що у свіжій версії гри з’явився ефект трасування куль — він видно тільки стріляє.

Нарешті, free fire max підтримує технологію firelink. Так garena назвала внутрішню функцію повної сумісності між free fire max і free fire. Вона дозволяє використовувати існуючий обліковий запис в обох версіях гри, синхронізувати всі дані облікового запису і брати участь в матчах незалежно від того, яке з додатків ви запустили.

Ми вже встигли пограти в free fire max і оцінити її нововведення. Дійсно,» максимальна ” версія шутера пропонує більш реалістичну анімацію героя і поліпшену графіку. Причому не тільки на острові, але і в зміненому лобі. Більш детально про це все ви зможете дізнатися в повноцінному огляді free fire max, який буде опублікований в найближчі дні.