Пожежі, повені, урагани і землетруси, а також нетипові для певної місцевості морози в різний час вже чинили негативний вплив на роботу підприємств електронної промисловості, але за останні два роки до них приєднався фактор пандемії. Виявляється, це ще не всі біди, які можуть переслідувати виробників електронних пристроїв.

Сайт digitimes вважав за потрібне нагадати, що нова політика енергозбереження в окремих провінціях китаю поставила під загрозу ритмічну роботу підприємств, залучених у виробництво ноутбуків і комплектуючих для них.

джерело зображення: digitimes

Резервні плани виробників з підтримки працездатності своїх підприємств в умовах обмеження енергопостачання, поза всяким сумнівом, зажадають додаткових витрат. Всі вони ляжуть в кінцевому підсумку на плечі споживачів, а ноутбуки в черговий раз подорожчають і почнуть вважатися дефіцитним товаром. Представники hp inc. І dell на недавніх квартальних звітних заходах вже відзначали, що компанії не можуть випускати ноутбуки в необхідних кількостях через дефіцит елементарних напівпровідникових компонентів.