Президент сальвадора найіб букеле опублікував в» твіттері ” відео, що демонструє ферму з майнінг біткоіни (btc), що працює на електроенергії, що виробляється з енергії геотермальних джерел.

Coincu news

У відеоролику демонструється доставка на електростанцію контейнера з asic-обладнанням для майнінг, а також його монтаж і підключення фахівцями підприємства. Президент залишив під відео короткий коментар:» перші кроки”, додавши хештег #bitcoin.

First steps… 🌋 #bitcoin 🇸🇻 pic.twitter.com/duhhvmenym

— nayib bukele 🇸🇻 (@nayibbukele) september 28, 2021

Кілька місяців тому букеле оголосив про плани будівництва підприємства по майнингу біткойнів з використанням дешевої енергії геотермальних джерел. У червні президент заявив, що управління цим підприємством буде покладено на державну електротехнічну компанію lageo. Він підкреслив, що підприємство буде працювати на «дуже дешевій, 100% чистої, 100% відновлюваної енергії з нульовими викидами».

У сальвадорі почали використовувати біткоіни для оплати товарів і послуг 7 вересня, через три місяці після того, як законодавчі збори країни прийняли «закон про біткоіни», яким біткоіни визнається офіційним платіжним засобом поряд з уже використовуваним в країні доларом сша.