Video game chronicles повідомляють, що lucid games, розробники destruction allstars, працюють над новою грою в серії twisted metal.

Багато чого про гру vgc, на жаль, не сказали. Але все ж пара важливих моментів до їхніх вух все ж дійшли: перше – twisted metal від lucid games буде умовно-безкоштовною грою, і друге – гра планує вийти одночасно з підготовлюваним серіалом по twisted metal, що стартує в 2023 році. Якщо чесно, щось мені підказує, що після майже десяти років очікування нової twisted metal, фанати серії навряд чи бажали побачити наступну гру такою.

До слова, минула гра lucid games – destruction allstars – отримала стримані відгуки критиків. Гру хвалили за механіку водіння і бої на машинах, але лаяли за малу кількість контенту і занадто наполегливі мікротранзакції.

Twisted metal-серія ігор про турнір у вигляді боїв на машинах, організатор якого – людина на ім’я каліпсо-обіцяє виконати будь-яке бажання переможця. Серія ігор була створена девідом яффе (також творець серії god of war) і скотом кемпбеллом. Остання гра серії-twisted metal (2012) – вийшла на консолі playstation 3 14 лютого 2012 року і отримала в основному позитивні відгуки.