Розробники з sucker punch випустили оновлення 2.11 для ghost of tsushima director’s cut як для playstation 5, так і для playstation 4.

Новий патч доступний для завантаження на обох платформах і містить виправлення для декількох проблем, включаючи виправлення для жестів сенсорної панелі remote play, через які версія гри для ps5 реєструвала свайпи і рух на сенсорній панелі як клацання, тим самим вводячи сфокусований режим. Це оновлення має вирішити проблему.

Крім того, в новому оновленні доданий інтерфейс для відстеження прогресу трофеїв common courtesy і збільшується кількість нагород trials of iyo rewards. Крім цих змін і виправлень, новий патч також відновлює відсутню косметику ng + для деяких гравців в режимі legends.

“це додає користувальницький інтерфейс для відстеження прогресу трофеїв common courtesy, виправляє жести сенсорної панелі remote play, збільшує нагороди trials of iyo і відновлює косметику ng +, відсутню в legends для деяких користувачів, а також інші виправлення помилок і коригування”, – пише команда розробників гри в twitter.