Майбутній флагман сімейства intel alder lake-s вже з’явився у продажу на китайському майданчику taobao. Продаж процесорів з рук-звичайна справа, але цей лот цікавий тим, що виробник офіційно покаже зазначену модель cpu тільки в кінці поточного місяця.

Судячи зі знімків, виставлений на продаж чіп має маркування es2-тобто являє собою інженерний зразок другої ревізії. Такий продукт, може відрізнятися від кінцевого, оскільки випускається виробником для тестування. Заплативши $ 700, в які продавець оцінив товар, покупець може отримати» сирий ” чіп з дефектами або проблемами сумісності.

Крім того, в мережі з’явилися зображення упаковок всіх готуються до релізу процесорів intel core. При цьому упаковка моделі core i9 – 12900k відрізняється від інших представників лінійки. Поки невідомо, чи йде мова про його комплектації штатним кулером, або виробник просто виділив старшу модель в рекламних цілях.

Очікується, що сімейство процесорів intel alder lake-s 12-го покоління буде представлено 28 жовтня, а в роздріб надійде не пізніше 4 листопада.