Вітаємо все наше ком’юніті crusader kings 3 з першою річницею. Важко повірити, що з моменту запуску вже минув рік! дізнайтеся, чим ми займалися, і почуєте деякі думки від творців контенту нашої спільноти. Подивіться на шлях що ми пройшли і дізнайтеся, що нам ще належить. Ми з нетерпінням чекаємо майбутнього і дуже вдячні, що ви приєдналися до нас у цій подорожі!

В crusader kings iii гравців чекає безліч нових способів забезпечити процвітання свого роду. Розширюйте і розвивайте свої володіння, будь то могутнє королівство або скромне графство. Укладайте шлюби, ведіть переговори і беріть участь у війнах, щоб отримати ще більшу владу і підвищити рівень свого престижу. Скрупульозно опрацьована карта включає в себе землі від іспанії до індії і від скандинавії до самої центральної африки

Однак шапка мономаха була і буде важка! вашим головною зброєю в боротьбі за владу стане підступність, а ключем до успіху — гострий розум. Встаньте на сторожі власного життя і майбутнього всієї вашої династії: вашому становищу заздрять як внутрішні, так і зовнішні вороги. Організуйте роботу шпигунів, вступайте в політичні фракції, карайте єретиків, наймайте вбивць — ви повинні зробити все, щоб трон перейшов до вашого сина.