Локація “коров’ячий рівень” займає особливе місце в історії відеоігор, і до нього дійсно можна отримати доступ в diablo 2: resurrected . Незважаючи на ідентичний зміст цього випуску від blizzard, навіть гравці-ветерани можуть не пам’ятати всіх деталей, оскільки оригінальна гра вийшла більше двох десятиліть тому, а нові гравці можуть трохи заплутатися в деяких квестових завданнях, оскільки в ті часи було не так багато підказок.

Однак деяким гравцям може бути невідомо, як саме потрапити на цю знамениту карту. На щастя, відкрити таємний рівень у diablo 2: resurrected досить просто, і в цьому посібнику міститься повна інформація про цей процес.

Як відкрити рівень з коровами в diablo 2: resurrected і отримати всі необхідні предмети

Щоб потрапити на коров’ячий рівень («the secret cow level») в diablo 2: resurrected , вам знадобиться кілька предметів, а також виконати дії, описані в цьому гайді.

  • перший крок до успіху-це проходження кампанії diablo 2: resurrected . Вся історія розгортається протягом п’яти актів, і фанатам, які грають в перший раз, варто очікувати, що на її проходження буде витрачено близько 10 або більше годин.примітно, що гравцям, які хочуть відвідати секретний рівень на складності «кошмар» або «пекло», доведеться спочатку завершити ці більш складні версії кампанії.
  • далі необхідно заволодіти двома предметами: ногою вірта і фоліантом міського порталу . Кінцівка бідолахи валяється в північно-західній частині трістрама, куди можна потрапити, пройшовши через портал серед каменів керна в кам’яному полі. Це та сама локація, де ви рятуєте декарда каїна! що стосується книги порталу, то її можна придбати у акари в найпершому місті.
  • після отримання цих двох предметів гравці повинні просто вставити їх в хорадричний куб і приступити до трансмутації. В результаті цієї дії в початковій зоні першого акту з’явиться червоний портал, який веде прямо на секретний коров’ячий рівень.

Зміни в diablo 2: resurrected

У оригінальній diablo 2, як тільки гравці вбивали короля корів, вони не могли знову відкрити новий портал на тій складності, на якій вони прикінчили боса. Наприклад, якщо ви розправилися з ним на «кошмарі», то для того щоб знову потрапити на секретний коров’ячий рівень, вам довелося б повторити процес на складності «пекло», а після цього знайти іншого гравця, щоб той відкрив для вас портал.

У diablo 2: resurrected ситуація змінилася: гравці більше не обмежені в своїх рухах і можуть відкривати портал знову і знову. Навіть після вбивства головного боса він не закриється. Це чудова новина, оскільки локація з коровами є одним з найефективніших способів прокачати персонажа!