Інсайдери вже давно шепочуться: nintendo чаклує над новою switch з 4k-дозволом. Велика n же відмовляється: мовляв, немає такої моделі, чекайте switch oled. Ось тільки журналісти вірити в це відмовляються і продовжують гнути свою лінію.

Журналісти bloomberg твердо впевнені в тому, що японці приховали в рукаві switch з підтримкою 4k. Просто подробицями поки ділитися не готові, адже зовсім скоро виходить switch oled. Але в bloomberg непохитні: така версія приставки не просто існує, її девкіт вже відправили в 11 студій. У своєму twitter-акаунті nintendo спростувала взагалі все.

” у новині від 30 вересня помилково стверджується, що nintendo займається розробкою моделі switch з підтримкою 4k-дозволу. Щоб забезпечити правильне сприйняття цієї інформації нашими інвесторами і клієнтами, ми повідомляємо, що вона не відповідає дійсності. Ми також хочемо підтвердити свої заяви в липні цього року, коли ми повідомили, що у нас немає планів на нові моделі nintendo switch крім oled, яка вийде 8 жовтня 2021 року».

Навіть якщо уявити, що модель все-таки існує, її реліз навряд чи відбудеться раніше другої половини наступного року. А може і зовсім не статися, адже за останні кілька років nintendo вже скасовувала кілька пристроїв. Загалом, поживемо-побачимо.