Очікується, що найближчим часом tesla відзвітує про рекордні поставки в розмірі приблизно 224 тисяч електромобілів за третій квартал, що стане ще однією важливою віхою для компанії. Поставки-один з найбільш пильно відстежуваних показників tesla. Вони лежать в основі фінансових результатів компанії і розглядаються як індикатор споживчого попиту на електромобілі на тлі глобального відходу від двс.

Bloomberg

Дванадцять аналітиків, опитаних bloomberg, очікують, що tesla відзвітує про 223 677 проданих електромобілях в третьому кварталі. Сама компанія раніше озвучила прогноз в 221 952 електромобіля. При цьому в другому кварталі tesla поставила рекордні 201 250 автомобілів. Компанія зазвичай рахує продажі до півночі останнього дня кварталу. Третій квартал закінчився вчора, так що tesla озвучить показники за цей період вже найближчим часом. Ймовірно, хороші результати дадуть поштовх для зростання кодувань акцій компанії.

Bloomberg

Аналітики вважають, що третій квартал 2021 року буде найуспішнішим для tesla за всю історію. Глобальний дефіцит чіпів негативно позначився на всій автомобільній промисловості, проте tesla змогла взяти контроль над ситуацією. Нагадаємо, що у вересні глава компанії ілон маск (elon mask) розіслав співробітникам електронного листа, в якому закликав усіх «перейти на суперхардкорний режим роботи», щоб забезпечити гідний рівень поставок в третьому кварталі.