Нещодавно китай ввів нові обмеження, покликані повністю зупинити будь-які транзакції з криптовалютами всередині країни. Глава tesla і spacex, а також прихильник цифрових грошей ілон маск не міг пройти повз такої знакової події і висловив свою думку з цього питання.

За словами мільярдера, криптовалюти проникли мало не в усі сфери життя громадян. Вони мають масу переваг, тому змусити людейотказаться від них буде непросто. Будь-які заборонні заходи не доб’ються ефекту до тих пір,поки в світі є такі недосконалі фінансові системи, як фіатние гроші. Тому людство буде шукати альтернативи, тоі справа звертаючись до криптовалюта.

На підставі цього ілон маск вважає, що криптовалюта неможливо знищити, навіть якщо інші держави підуть за прикладом китаю. Нібито іменнокриптовалюти виступають стримуючим фактором для влади великих авторитарнихправительств і мають масу переваг в порівнянні з традиційними грошовимисистемами. На його думку, все, що можуть зробити уряди такими заборонами — це уповільнити розвиток криптовалют. Він нагадав про анонімність і можливості вести торгівлю запределами великих бірж, вважаючи, що це дозволить залишитися криптовалюта наплаву навіть після введення жорстких заходів тотального контролю. Одночасно з цим він звернувся до уряду сша, попросивши чиновників не йти шляхом китаю.

Варто враховувати, що ілон маск належить до числа найбільш активних прихильників криптовалюта з числа відомих медіаперсон. Він приділяє багато уваги мемной криптовалюта dogecoin, а на рахунку tesla все ще знаходяться $1,5 мільярда в біткойнах.