У той час як людина-павук прибував до кіновсесвіту marvel studios, sony pictures просували венома, створивши власну всесвіт людини-павука – тільки без самого павука.

Перший фільм з томом харді в ролі едді брока, незважаючи на критику, досяг успіху у фінансовому плані. Це призвело до “венома 2” , в якому представлені клетус кессіді і симбіот карнаж.

Продовження все ще не користується успіхом у критиків, хоча, безумовно, його оцінили краще, ніж оригінал. Що дійсно привертає загальну увагу, це сцена після титрів фільму, в якій едді брок і веном потрапляють в mcu, і дует вперше бачить людину-павука тома холланда.

Режисер фільму енді серкіс, незважаючи на те, наскільки захоплюючою є одна тільки ця сцена, розповів, що в якийсь момент людина-павук був включений в основну історію.

У розмові з the hollywood reporter, режисер розповів, що фільм був «на 100 відсотків мінливим» і що «були моменти» під час розробки, коли людина-павук відігравав велику роль в сиквелі.

Так, звичайно, це було те, про що вони говорили ще до того, як я став частиною проекту. Були моменти, коли [людина-павук] потенційно повинен був бути в історії, а потім його не було. Але ні, ми вирішили, що хочемо спочатку дійсно вивчити світ венома. Так що, коли проходили основні зйомки, були неминучі дискусії і ми дуже пізно прийшли до точного поняття тизера, який хотіли розмістити.

Сцена після титрів таїть в собі безліч наслідків і потенціалу для майбутнього венома тома харді. Тим не менш, навіть з урахуванням захоплюючого напрямку, в якому розвивається франшиза, важко не задатися питанням, як пітер паркер тома холланда інакше міг з’явитися в «веномі 2» .