Масажер

Ціна $106 з урахуванням купона продавця

Купити тут-тут-дешевий-booster – для ніг

Пістолет-масажер дозволяє м’язам розслабитися після тренувань, також орієнтований на лікування різних м’язових захворювань. Бездротовий пристрій може пропрацювати від 4 до 10 годин без підзарядки.

Реклама

Ще більше корисних товарів дивіться в telegram каналі і групі вк.

Набір термоусадок

Ціна $1.22

Купити тут

Термоусадка виготовлена з м’якого поліолефіну, вона добре обсаджується навіть якщо використовувати запальничку. Довжина кожної трубки 40 мм, діаметр у всіх різний від 0.1 до 14 мм.

Компактний ручний пароочисник

Ціна $61

Купити тут

Виконує прибирання без застосування будь-яких засобів для чищення і може використовуватися для найрізноманітніших завдань в господарстві. Знищується 99,99% поширених в побуті бактерій на твердих поверхнях.

Автоматична парасолька xiaomi 2021

Ціна $12

Купити тут

З фішок парасольки це авто закриття і відкриття, рефлективна смуга навколо парасольки, закриття тканиною в протилежну сторону, а також вітростійкі дуги. Діаметр 105 см.

Ліхтар nextool 6 в 1

Ціна $22

Купити тут

Ліхтарик з зумом на 1000 люмен яскравості. Є функція регулювання яскравості і стробоскопа. Ємність живлення ліхтаря 2600mah. Пристрій обрадовано бічною панеллю з можливістю освітлення по колу до 360 градусів.

Контролер bluetooth gamesir

Ціна $49

Купити тут

Кращий китайський геймпад: працює з ios, android, nintendo switch і настільними пк. Для підключення використовується bluetooth. Ергономіка наближена до контролерів xbox, тільки з тримачем для смартфона.

Ip-камера xiaomi camera 360° 2k

Ціна $38

Купити тут-купольна камера yi

Підтримує роздільну здатність full hd і веде циклічний запис відео на sd‑карту об’ємом до 32 гб або в хмарне сховище. Картинка хороша, якість зв’язку відмінне. Кур’єрська доставка.

Комплект для гравіювання

Ціна $37

Купити тут

Можна робити написи та візерунки на металі, шкірі, деревині, пластику, гумі та інших матеріалах. Використовується при виготовленні аксесуарів і предметів побуту, дозволить розкрити творчі здібності. У комплект входить електрична дриль з затискачем різних насадок для обробки матеріалу.

Охоронна система

Ціна $36.50 – 82.50

Реклама

Купити тут-тут

Включає в себе модуль для установки зв’язку, оснащений рідкокристалічним дисплеєм з сенсорним введенням. Є також система звукового оповіщення і датчики для контролю руху. Встановлюються на вікна, двері різні стулки. Замикання відбувається за допомогою магнітів.

Інші добірки товарів можете дивитися в моєму блозі.