Видавець nacon і студія big bad wolf studio (творці гри thecouncil) опублікували новий трейлер гри vampire: the masquerade –swansong, присвячений персонажу емем.

У цій наративній рольовій грі, створеній за п’ятим виданняvampire: the masquerade, гравці візьмуть під контроль трьох вампірів,які належать до різних кланів камарільї — таємної спільноти,до якої належить велика частина вампірів. Просуваючись міжпереплетеними історіями, гравцеві доведеться стикатися з різнимиточками зору своїх персонажів, щоб відсіяти факти від вигадки.під шепіт таємної організації, вбивства і боротьбу за владу ігрокдолжен захистити свій клан, дізнатися правду і ні в якому разі непорушувати маскарад — головне правило існування вампірів,призначене для приховування їх існування від людей.

Раніше вже було заявлено, що проект vampire: the masquerade –bloodlines 2 не буде пов’язаний з іграми по всесвіту vampire: themasquerade, роботу над якими ведуть інші студії.

Vampire: the masquerade – swansong вийде в лютому 2022 року наplaystation 5, xbox series x, playstation 4, xbox one, nintendoswitch і pc (epic games store).