Компанія intel настільки впевнена в своїх майбутніх споживчих процесорах alder lake і серверних чіпах sapphire rapids, що не соромиться робити вельми гучні заяви. Точніше їх робить глава intel пет гелсінгер (pat gelsinger), який в недавньому інтерв’ю порталу computer reseller news поділився інформацією про найближчі плани своєї компанії, а також заявив, що успіхи amd скоро закінчаться.

Джерело зображення: pcworld

«amd за останні кілька років зробила відмінну роботу, цього не відняти і ми не буде цього заперечувати. Але все скінчиться з виходом alder lake і sapphire rapids», — заявив гелсінгер в інтерв’ю. Говорячи про amd, глава intel ясно дав зрозуміти, що не може дочекатися початку «битви» між чіпами його компанії і процесорами amd ryzen. Причому як в настільному, так і в мобільному сегментах.

«intel повернулася. У нас найкращі продукти у своїй категорії. У нас краще йдуть справи з поставками. У нас є програмне забезпечення найкращої якості, найбільш шанований і авторитетний бренд в індустрії. Так, саме ці слова повинні дійти до клієнтів”, – продовжив гелсінгер.

Пройшовся гелсінгер і по іншим конкурентам, зазначивши в розмові arm і apple. За його словами, серверні процесори sapphire rapids дозволять arm розраховувати лише на незначну частку в серверному сегменті ринку: “у темах про дата-центри роль arm сьогодні мінімальна. Думаю, найближчим часом все так і залишиться”.

Говорячи про apple, гелсінгер вже не здався в своїх словах таким впевненим у беззастережній перемозі intel. Він зазначив, що його компанія може конкурувати з екосистемою apple, частиною якої ще недавно вона була сама. Для цього intel необхідно більш тісно співпрацювати зі своїми партнерами, які створюють рішення на основі її чіпів.

” з відходом від apple ми стали відкритими для екосистем windows і android. І якраз зараз активно працюємо в цих напрямках. Я впевнений, що в сегментах планшетів, телефонів, пк і периферії ми зможе надати більш якісний користувальницький досвід, підтримуваний широким набором різних інновацій».