Видавництво dc comics у своєму офіційному мікроблозі представило ролик із зірковими гостями майбутнього віртуального фестивалю dc fandome, чим мимоволі породило новий раунд чуток про наступну injustice.

Джерело зображення: steam

Як з’ясувалося, серед учасників майбутнього dc fandome, крім акторів, режисерів і пов’язаних з коміксовою індустрією людей, також присутній засновник netherrealm studios ед бун (ed boon).

Нагадаємо, в липні поточного року netherrealm studios оголосила про припинення активної підтримки mortal kombat 11 з метою зосередитися на своїй наступній, поки що не анонсованої грі.

Який саме проект готує netherrealm studios, достеменно невідомо-журналіст venturebeat джефф грабб (jeff grubb) вважає, що це буде mortal kombat 12, — однак це не заважає фанатам сподіватися на анонс injustice 3 в рамках dc fandome.

Серія супергеройських файтингов від netherrealm studios за час з виходу першої частини поповнилася одним лише сиквелом (це було в 2017 році), і багато фанатів встигли скучити за франшизою.

Check out our dc fandome panel with @jimlee @tomtaylormade @domcianciolo&me discussing the making of injustice games&comics! streaming on demand!https://t.co/omxr0mhqyo

— ed boon (@noobde) september 12, 2020

Варто відзначити, що бун був присутній і на торішньому dc fandome, проте до анонсів тоді справа не дійшла: розробник брав участь у дискусії на тему створення ігор і коміксів injustice.

Трансляція основної програми dc fandome розпочнеться 16 жовтня о 20:00 по москві і триватиме близько 4 годин. На фестивалі точно покажуть кооперативний екшен gotham knights і пригодницький бойовик suicide squad: kill the justice league.