Сьогодні спало ембарго на публікацію оглядів довгоочікуваної far cry 6. Оцінки нової частини популярної серії шутерів-пісочниць виявилися нижчими, ніж у попередниць. Схоже, публіка переситилася формулою ubisoft.

Far cry 6 отримала по 76 балів у версіях для pc і playstation 5 (18 і 33 рецензії відповідно) і 81 бал у версії для xbox series x (27 рецензій). Більшість видань стримано похвалило гру, але багато хто не побоявся відправити її в жовту або навіть червону зону. Ось що пишуть критики.

«far cry 6 — масштабний тайтл, в якому є чим зайнятися і на що подивитися. Тут є захоплюючий сюжет і бойова система, яка грається як справжня мрія. Я так веселився, пробуючи завершити взагалі все на світі, що вже готовий відправитися назад і закрити весь додатковий контент», — написав автор god is a geek, який поставив грі 90 балів з 100.

” на жаль, нова far cry знову б’є мимо мети. У ній занадто мало значущих змін і занадто багато непотрібних примочок. Для тих, хто любить far cry, це ще одна гра, яку можна додати в загальну купу. Але в порівнянні з конкурентами ця серія починає серйозно відставати», — зазначив рецензент game revolution, який присудив новинці 65 балів зі 100.

” якщо вам цікава ще одна far cry, що робить штуки в стилі far cry, якими вона славиться вже протягом десятка років, то, напевно, ви добре проведете час. Але якщо подібними іграми ви вже переситилися, то far cry 6 стане просто явним знаком, що геймдизайн відкритого світу відчайдушно потребує революції», — поскаржився журналіст vgc, який оцінив бойовик на 40 балів.

Хоч журналісти знову не зійшлися в думках, рецензії досить показові. Ті, кому ще не набридла формула far cry, веселяться і ставлять високі оцінки. Інші, хто вже встиг награтися цю серію, не дуже задоволені. Нагадаємо, що реліз гри відбудеться вже сьогодні на pc, ps4, ps5, xbox one і xbox series x/s.