Завтра стартує відкрите бета-тестування battlefield 2042 для попередніх замовлень і передплатників ea play, а 8 жовтня — для всіх інших. Проте, деякі обрані користувачі грають вже зараз, і, згідно з їхніми першими відгуками, в грі все ще досі не так гладко, як того хотілося б бачити в настільки амбітному проекті.

Зокрема, користувачі відзначають, що в плані графічного виконання змін в порівнянні з battlefield v непомітно. Можливо, це було зроблено навмисно, щоб не класти на лопатки комп’ютери і консолі, яким ще належить «вивозити» 128 учасників на поле брані. Також відзначається бідненька на свої можливості разрушаемость: від попередніх частин франшизи відмінності якщо і є, то мінімальні, і продиктовано це бажанням зберегти баланс в ігровому процесі.

Є скарги на оптимізацію: навіть на сучасних практично недоступних для простого смертного геймера графічних прискорювачах спостерігаються осідання частоти кадрів, а флагмани минулого покоління насилу видають близько 90 кадрів в секунду в смішному за сучасними мірками дозволі 1080p.

Також у учасників «бети» є претензії до балансу зброї і дуже слабкому штучному інтелекту, хоча про розвинений «розум» останнього розробники твердили не раз.

З позитивних моментів гравці відзначають просторі поля бою. Поки що, втім, гравців познайомили лише з картою “космодром”, яка напевно буде використовуватися для масштабного режиму hazard zone. Окремо відзначається незвична для battlefield, але цікава за своєю суттю «вертикальність»: гравцям постійно треба озиратися не тільки по сторонах, але і вгору-вниз. Також багатьом сподобалася механіка з торнадо-природний катаклізм завжди з’являється несподівано і дійсно впливає на хід матчу. Втім, напевно дана механіка швидко всім набридне, а поки що ми маємо справу лише з ефектом новизни.

Реліз battlefield 2042 запланований на 19 листопада.