Останній проект деніела крейга в ролі джеймса бонда, нарешті, вийшов. Після кількох затримок через відхід режисера денні бойла, а потім і через пандемію, 25-й фільм про джеймса бонда тільки зараз дістався до кінотеатрів.

«не час вмирати ” розповідає про героя у відставці, який змушений покинути пенсію на ямайці після прохання про допомогу від старого союзника цру фелікса лейтера (джеффрі райт). Цей квест змушує бонда возз’єднатися зі своєю колишньою любов’ю, доктором мадлен суонн (леа сейду) і заклятим ворогом ернстом ставро блофельдом (крістоф вальц). Однак на горизонті таїться нова небезпечна загроза, ще більш небезпечна, ніж «спектр» , у вигляді загадкового люцифера сафіна, якого грає лауреат премії “оскар” рамі малек.

Якщо ви зараз перебуваєте в кінотеатрі, то напевно отримали насолоду від перегляду фінальної частини. Але чи слід вам залишатися до кінця титрів? чи є ще одна сцена?

Як і в попередніх фільмах про бонда, «не час вмирати» обходиться без сцени після титрів, що обумовлено кінцівкою стрічки. Проте, в кінці глядачів все ж чекає дещо-напис:

Джеймс бонд повернеться.

Очевидно, що час деніела крейга в ролі джеймса бонда підійшов до кінця. Актор знявся в п’яти фільмах, серед яких “казино рояль” (2006 році), “квант милосердя» (2008), «скайфолл” (2012) і «спектр» (2015).