Cloudeflare warp — клієнт безкоштовного сервісу, що представляє собою dns-службу і сервіс шифрування трафіку.

Cloudflare warp служить для забезпечення захисту передачі даних при роботі в інтернеті. Включає dns-службу (1.1.1.1) і сервіс шифрування даних (warp) і дозволяє зашифрувати переданий трафік, приховати dns-запити, обійти різні блокування і підвищити швидкість роботи, за рахунок оптимальної і більш правильної маршрутизації запитів. Заявлена місія проекту-перешкода збору даних про користувача провайдером і забезпечення захищеного з’єднання скрізь-скрізь (наприклад, при використанні застарілого http). При використанні cloudeflare дані користувача перенаправляється через інфраструктуру сервісу для забезпечення конфіденційності та безпечної передачі даних.

Технічно це дуже схоже на vpn і забезпечує схожий сервіс з рядом відмінностей. Шифрується трафік, ховаються всі запити користувача, запросто обходяться блокування, але реальний ip-адреса не ховається і немає можливості вибору регіону для зміни віртуального місця розташування. У загальному і цілому, сервіс cloudflare warp може виявитися досить привабливою альтернативою безкоштовним vpn і дозволить підвищити конфіденційність і обійти блокування.

інтерфейс cloudflare warpвибір типу з’єднанняз’єднання з dns-службою 1.1.1.1

Простий інтерфейс клієнта побудований в стилі однієї кнопки-викликається через іконку в треї і дозволяє включити / виключити з’єднання і містить ряд налаштувань. Користувачеві доступно використання як тільки dns від cloudflare, так і разом з warp.

Cloudeflare warp не вимагає реєстрації. Користуватися сервісом можна абсолютно безкоштовно і без обмеження трафіку. Додаткова платна підписка (warp+) не нав’язується і відрізняється підвищеною пропускною здатністю.