В genshin impact принцеса-кабан є серією книг, що складається з семи частин і розповідає про маленького вовка, проклятому злісним чарівником і врятованому правителькою кабаньего царства. За знаходження всіх томів ви зможете відкрити досягнення ” сила дружби і жертви», яке є частиною трофею «поневіряння по світу ii». У цьому посібнику зазначено їх розташування.

Де знайти всі томи «принцеса-кабан»

Практично всі книги знаходяться в бібліотеці, розташованій в штабі ордо фавоніус, що знаходиться в місті мондштадт. Увійдіть у будівлю, показану на скріншотах нижче, а потім поверніть праворуч і пройдіть у перші двері з цієї сторони.

Том i

Увійдіть до бібліотеки. Потім спустіться на перший рівень і підійдіть до столика, що знаходиться біля східної драбинки. На ньому ви і побачите книжку.

Том ii

Увійдіть до бібліотеки. Ідіть в східну область верхнього поверху і шукайте книжку неподалік від голови оленя.

Том iii

Увійдіть до бібліотеки. Спустіться на нижній поверх і шукайте книжку в східній області приміщення.

Том iv

Увійдіть до бібліотеки. Спустіться на нижній поверх і шукайте книжку в західній області центрального приміщення.

Том v

Увійдіть до бібліотеки. Ідіть до місця, де зазвичай працює ліза. Огляньте книжкові полиці зліва від нього.

Том vi

Насамперед вам потрібно буде виконати завдання світу під назвою «заблукав у снігах», яке видає дитина на ім’я джоель, що знаходиться в таборі шукачів пригод, розбитому неподалік від драконячого хребта.

Після цього прямуйте в локацію, показану на скріншотах вище. Там ви виявите рюкзак. Огляньте його для знаходження книги.

Том vii

Існує два способи його отримання. Ви можете повернутися в бібліотеку і пошукати книгу на верхньому поверсі в східній області (дивіться скріншот нижче).

Другий спосіб передбачає подорож в спрінгвейл, де вам потрібно буде відшукати марію, що сидить на лавці (її можна знайти тут тільки вдень, до 19:00). Поговоріть з нею, щоб отримати сьомий том. Зібравши всі книги, ви відкриєте бажану ачівку.

Читайте також