Хакери зламали twitch і злили в інтернет файл вагою 125 гб, який містить безліч конфіденційної інформації — від внутрішнього коду майданчика і її нових продуктів до заробітку стримерів.

Хакери опублікували вкрадені у twitch дані на анонімному іміджборді 4chan. Це вихідний код сервісу, а також його внутрішні інструменти і sdk. Крім того, зломщики змогли потягти дані за проектом vapor — це аналог steam від twitch з вбудованою інтеграцією в сервіс.

Також через масивний злив стали відомі точні виплати стримерам з 2019 року. Наприклад, з серпня 2019 по жовтень 2021 року відомі стримери xqcow, lirik і asmongold заробили по $8 454 427, $2 984 653 і $2 551 618 відповідно. А скандальна amouranth отримала у вересні 2021 року $92 тисячі. Подивитися на заробітки інших топових стримерів можна за цим посиланням.

За словами хакерів, в їх розпорядженні виявилося набагато більше даних, ніж було опубліковано. Незабаром вони обіцяють злити й іншу інформацію, щоб посприяти конкуренції на ринку стрімінгових майданчиків, яка зараз майже відсутня. Що ще вдалося вкрасти зломщикам, невідомо.