Bandai namco випустила ще парочку трейлерів персонажів, за яких гравці зможуть зіграти в майбутній мобільній jrpg tales of luminaria. Таким чином, слідом за едуардом, ліді і раулем, розробник представив останніх героїв, що входять у фракцію “шукачі пригод”.

У першому трейлері показують мага чарльза (charles), вірного прихильника ани-марії, який незалежно від ситуації завжди ставить її на перше місце. Однак його поведінка залишає бажати кращого: він має досить “гостру мову” і ставиться до всіх, крім своєї леді, як до покидьків суспільства.

У другому трейлері нас знайомлять з аною-марії маршнер, мечницею і дочкою другого імператора гілдланської імперії. З самого народження вона перебувала під постійним захистом, а тому не знає практично нічого про зовнішній світ, навіть простих фактів. Подорожуючи з командою, ана-марія поступово дізнається про світ і його приховані таємниці.

Дата релізу tales of luminaria поки невідома, але вже відкрита передреєстраціяна android і ios натякає на вихід гри в цьому році.