Культовий японський ігровий композитор коїті сугіяма , найбільш відомий по своїй роботі над рольовою франшизою dragon quest , пішов з життя. Причиною смерті став септичний шок. Музиканту було 90 років. Інформацію про його смерть підтвердили відразу кілька джерел, включаючи видавництво square enix .

Згідно з офіційними публікаціями, сугіяма помер ще 30 вересня. На прохання родичів і близьких похорон і всі прощальні церемонії проходили в суворій секретності. У свою чергу у шанувальників пізніше також буде можливість попрощатися з композитором – square enix обіцяє організувати відповідний захід.

На смерть сугіями відреагував есуке мацуда, діючий керівник square enix, в рамках невеликого прощального звернення.

” скористаюся цим моментом для того, щоб висловити мої найщиріші співчуття родині і близьким коїті сугіями. Словами не описати вплив, який ця людина зробила на народження і розвиток серії dragon quest. Я пам’ятаю, як він диригував для оркестру так, немов це було вчора.

Висловлюю величезну подяку і вічну шану коїті сугіямі за довгі роки роботи і дивовижну музику, яку він писав для наших ігор. Буду молитися за спокій його душі”, – йдеться в заяві есуке мацуди.

Коїті сугіяма працював на франшизою dragon quest з 1986 року. Його останніми опублікованими роботами стали композиції, записані для ігор dragon quest xi і dragon quest builders 2 , а також для анімаційного фільму dragon quest: your story .