Видавництво bethesda softworks і студія-розробник arkane в офіційному мікроблозі свого шутера з роглайк-елементами deathloop представили трейлер гри з хвалебними відгуками журналістів.

Джерело зображення: bethesda softworks

Нагадаємо, профільна преса зустріла deathloop вкрай тепло: рецензенти розхвалили геймплей, візуальний стиль, дизайн рівнів, драматургію і саундтрек. Середній рейтинг проекту на сайті агрегатора metacritic — 88 з 100 %.

Як зазначає bethesda softworks, всього deathloop удостоїлася понад 50 максимальних оцінок (на metacritic і opencritic таких оглядів менше 30) і відгуків на кшталт «кандидат на звання гри року» і «шедевр».

Хвалебний трейлер deathloop доступний у двох версіях: російськомовній (прикріплена вище) та англомовній (за посиланням). У ролику від російського підрозділу bethesda softworks засвітилася і витяг з огляду від 3dnews.

Deathloop дебютувала 14 вересня поточного року на pc (steam, bethesda launcher) і ps5. За сюжетом найманцеві кольту вану належить вибратися з тимчасової петлі на острові чорний риф, убивши за один день вісімку ідеологів.