Ілон маск вперше з 2019 року прокоментував плани з виробництва електричного квадроцикла cyberquad. Нещодавно tesla подала документи на реєстрацію цієї торгової марки і незважаючи на те, що запит стосувався фірмового одягу і взуття, з’явилася надія, що проект не закинули. Акціонерів компанії tesla це питання також зацікавило, тому на недавніх зборах вони вирішили з’ясувати, чи планується виробництво cyberquad на гігафабриці tesla в техасі.

прототип квадроцикла cyberquad.фото reddit u / kruzat, cc by-sa 4.0, з архіву wikimedia commons

Відповідь маска наводить ресурс electrek: «ми безумовно будемо виробляти тут cybertruck і, ймовірно, квадроцикл теж. Квадроцикл-це цікавий виклик для конструкторів, оскільки квадроцикли досить небезпечні, а ми хочемо зробити найменш небезпечний квадроцикл».

Далі маск пояснив, що tesla хоче створити дуже стійкий квадроцикл за рахунок змін в підвісці і зміщення центру ваги якомога нижче: «у нього буде дуже низький центр ваги, так як блок батарей буде розташований в нижній частині. Я думаю, ми зможемо внести деякі зміни в підвіску, щоб його було дуже важко перевернути. Коли квадроцикл перевертається, трапляються погані речі. Це буде квадроцикл, який не буде перевертатися”.

Схоже, що якщо розробка cyberquad і триває, то проект поки далекий від завершення, але час у tesla ще є, оскільки початок масового виробництва cybertruck було відкладено до кінця 2022 року.