Сьогодні для того, щоб створити сайт не потрібно вивчати складні мови програмування. Достатньо мати бажання і трохи творчих навичок. А всю складну роботу можуть взяти на себе конструктори сайтів, яких створено вже дуже багато. На сучасному ринку особливо виділяється система управління сайтом MotoCMS 3, про яку я і розповім вам в цій статті.

Що таке MotoCMS 3

MotoCMS 3 – являє собою сучасний платний конструктор сайтів, який відрізняється багатогранністю, гиперфункциональностью, і помітно виходить на передній план у порівнянні з аналогами.

Даний конструктор володіє перевагами, які дозволяють йому стати чудовим інструментом в руках творця сайту:

  • Велика кількість шаблонів. Можна створити сайт абсолютно з будь-яким зовнішнім виглядом. Система має в своєму розпорядженні величезну кількість дизайнів, які структуровані за рубриками і підійдуть під будь-які тематичні ніші.
  • Адаптивність. Шаблони сайтів в MotoCMS 3 адаптивні, тобто вони однаково добре виглядають і однакового функціональні на всіх видах операційних систем і розмірів екранів. Ця властивість є одним з головних у сучасному просуванні сайту в пошуковій системі.
  • Супершвидкість. Ще одне головне властивість для просування сайту – це швидкість його завантаження. Так от, сайти, створені на MotoCMS 3 відрізняються неймовірною швидкістю, і працюють так, що відвідувач не відчуває ніякого дискомфорту.
  • SEP оптимізація. Є ще багато інших тонкощів, які важливі для просування проекту в пошуковику. Одна справа – зробити сайт, і зовсім інше – розкрутити його. MotoCMS 3 бере на себе більшу частину з SEO оптимізації проекту, і сайти, створені тут, показують відмінні позиції в пошукових системах.
  • Drag and Drop в конструкторі сайтів. Завдяки цій технології робота по створенню сторінок полягає в простому перетягування мишкою елементів, з яких він складається. Дана технологія робить це ремесло доступним навіть для новачків.
  • Регулярні оновлення. Інтернет не стоїть на місці і кожен день в ньому з’являється щось нове. Кожен сервіс, щоб встигати в ногу з часом повинен оновлюватися. MotoCMS 3 встигає за стрімким потоком часу і випускає часті стабільні версії оновлень.
  • Підтримка. Фахівці MotoCMS 3 надають підтримку своїм клієнтам по різноманітних каналах зв’язку в будь-який день тижня в будь-який час доби. Ніхто не залишиться один на один зі своєю проблемою.

Як і будь-який платний сервіс MotoCMS 3 пропонує своїм клієнтом безкоштовний період. Конструктор сайтів дає всі свої функції безкоштовно протягом 14 днів.