У цій статті я вам розкрию секрет про те, як визначити IP чужого комп’ютера і дізнатися, в якому місті знаходиться його власник. Дана задача проста, головне, щоб ви були в таких відносинах з тією людиною, щоб могли вільно і довірливо листуватися з ним в будь-якій соціальній мережі або месенджер.

Ця можливість дуже стане в нагоді вам, якщо ви, приміром, познайомилися з яким людина в інтернеті, і у нього в анкеті написано, що він з якогось Нью-Йорка, і ви йому не вірите. Його можна швидко вивести на чисту воду і довести йому, що він і села Іваново, якщо він дійсно звідти. Для цього потрібно знати, як визначити IP-адресу вашого комп’ютера.

Дізнаємося чужий IP


Не забувайте, що при бажанні IP може бути змінений у будь-якого комп’ютера в інтернеті. Як це можна зробити, я розповідав тут.

Отже, для початку підшукуємо в інтернеті будь-якої будь-який цікавий вашій жертві матеріал. Це може бути все, що завгодно – картинки, відео, статті. Знайшли матеріал і зберегли посилання на нього. Вона нам знадобиться для того, щоб визначити IP чужого комп’ютера.

Тепер переходимо в сервіс IPlogger, він знаходиться тут. Відкриється сайт, де детально написано опис цього інструменту. Читати не обов’язково, так як всі його функції нам не потрібні, нам треба тільки визначити IP чужого комп’ютера.

Вставляємо посилання, яку ми зберегли, в рядок, в якій написано «Скопіюйте цільової URL в полі», і натискаємо на кнопку «Згенерувати IPLOGGER-посилання».

Робимо спеціальну посилання

Ми переходимо на наступну сторінку, де бачимо три рядки з IPLOGGER-посиланнями. Для того щоб визначити IP чужого комп’ютера, нам потрібна перша або друга коротке посилання, без різниці, яку брати. Найголовніше, зберегти ідентифікатор IPLOGGER, який теж є на цій сторінці. Збережіть його де-небудь у себе на комп’ютері.

Робимо спеціальну посилання

Хапаємо отриману посилання і кидаємо її в повідомлення нашій жертві з пропозицією перейти по ній, мотивувавши тим, що там пісня, яку він дуже довго шукав, або фільм, який давно хотів подивитися, чи щось ще. Приводів можна придумати багато. І все. Жертва на вудочці. Як тільки він перейшов по вашому посиланню, ми можемо дізнатися IP-адресу комп’ютера і місто його розташування.

Знову переходимо на сторінку сервісу IPlogger і вставляємо наш раніше збережений ідентифікатор у відповідний рядок. Натискаємо кнопку «Перегляд статистики».

Отримуємо IP і місто

І тут ми бачимо IP нашої жертви і навіть можемо дізнатися місто по IP. І доводимо йому, що він насправді з села Іваново, і рушимо всі надії і мрії.

Отримуємо IP і місто

Крім того, якщо ви помітили, то на головній сторінці сервісу IPlogger в самому верху ви можете бачити свій IP, країну і місто. Так що про вас все відомо.