Розробники рольової гри pathfinder: wrath of righteous з owlcat games випустили оновлення 1.0.8 d. в steam, а також опублікували примітки до патчу.

Список змін:

Якщо ж ви бажаєте прочитати примітки до патчу не через знімки, а на сторінці steam, скидаю посилання.

Також розробники випустили хотфікс для випадків, коли після вбивства горгулій деякими видами зброї гра підвисала. Тепер можна використовувати більший арсенал проти них.

А ще owlcat games випустила щоденник розробників, який розкриває подробиці системи відпочинку і установки табору в грі.

Про всяк випадок закидаю посилання на цей ролик в you tube (є російські субтитри).

Розробники хотіли зробити ці механіки важливими, що впливають на боївку і ігровий досвід в цілому, щоб гравці замислювалися про те, де і як відпочивають герої. У pathfinder: kingmaker механіки полювання і готування були дуже потрібні. Однак вони погано поєднувалися з привалами в світовій виразці і подорожами по ній, адже в світовій виразці дуже складно знайти дичину, а більшість рослин і тварин заражені псуванням. Псування-це нова механіка в pathfinder: wrath of righteous, яка з часом може вас сильно послабити. Псування впливає на всю групу і має три стадії. Перша стадія впливає на персонажа трохи менше, ніж втома; друга – трохи менше, ніж знесилення, а третя вже набагато гірше знесилення. Краще до третьої не доводити!

З кожним привалом шкала псування буде заповнюватися на інтерфейсі. Однак швидкість заповнення залежить від двох факторів: перший – місце відпочинку. Якщо ви розбили табір зовсім близько до світової виразки, то псування буде рости швидше, адже ви близькі до самого джерела цієї псування. А якщо ви далеко, то шкала буде заповнюватися повільніше. Другий фактор, що впливає на шкалу псування – це сакральні ритуали. owlcat games додала новий вид активності на привалі. Ваш персонаж або супутник, спираючись на релігійні пізнання, виконає священні ритуали, що уповільнюють зростання псування. Однак, це не допоможе позбутися від неї зовсім.

Якщо ви хочете очиститися від псування, то завжди можна відпочити в безпечному місці. Це локації, в яких вам не загрожують вороги; де можна знайти священнослужителів та інших знавців релігії – поруч з ними псування зникне. Їх присутність також захищає від псування цілі міста. Цікавий спосіб знизити рівень псування-це знахідки. В ході подорожей ви можете знайти священні предмети або останки, а після очистити їх. При очищенні предмета псування знизиться на те значення, на яке б піднялася при відпочинку в цьому місці. Якщо простіше – це “безкоштовний” відпочинок. Але відпочивати в тому місці не обов’язково. Головна ідея полягала в тому, що гравець не робить привал після кожної битви, але коли це відбувається, він зайнятий менеджментом групи, розподіляє зілля і заклинання.

Крім псування, на привалах в pathfinder: wrath of righteous з’явилося ще одне нововведення: створення сувоїв і зілля. У таборі з’явилися дві нові ролі: алхімік, і той, хто буде писати сувої. Перший займеться варінням зілля, другий-створенням сувоїв. Алхімік відповідає не тільки за зілля, але і за готування їжі. Так що, фанати кулінарії з pathfinder: kingmaker – не турбуйтеся! механіка готування залишилася на місці, owlcat games лише адаптувала її для суворої місцевості світової виразки.

Механіки створення предметів засновані на настільному pathfinder, так що для виготовлення зілля і сувоїв ви повинні мати необхідний навик. Деякі класи та архетипи отримують його за замовчуванням. Всі алхіміки зможуть варити зілля, а чарівники-писати сувої. owlcat games також додала міфічний навик, що дозволяє створювати зілля, рівні заклинання шостого рівня. Ця навичка дуже незвичайний, адже, як правило, в грі не знайти зілля четвертого, п’ятого і шостого рівнів. Інші переваги крафтингу – ви можете створювати сувої і зілля, які будуть відповідати вашому рівню заклинателя. Це може вплинути на ваш підхід до різних битв. За допомогою написання сувоїв ви зможете створювати безліч сувоїв для своєї групи і знищити всіх монстрів за допомогою цієї сильної магії.

На привалах ви зможете не тільки підготуватися до прийдешніх битв, але і краще пізнати своїх супутників. Як і в pathfinder: kingmaker, під час відпочинку супутники будуть вступати в короткі діалоги між собою, розкриваючи свої характери і відносини між ними. Відпочинку на привалах часто не приділяється увага в crpg, але у owlcat games