Навіть якщо зірки кінематографічної всесвіту не просувають один з проектів студії marvel, вони завжди будуть відповідати на питання про те, що буде далі з франшизою. І багато хто з них або поклялися не видавати нічого, або бояться кевіна файги зі снайперами на даху.

За словами кевіна сміта, останнє не так вже й далеко від істини. У рамках подкасту fatman beyond актор і режисер розповів про рівні безпеки, з якими працює студія, в тому числі про те, що він називає «таємною поліцією», яка час від часу навмисно зливає неправдиву інформацію, щоб дізнатися, хто з їхніх співробітників в курсі конфіденційної інформації.

Я не думаю, що вони загрожують комусь. Але джерела, які я не можу вам назвати, вказують на підвищену секретність. Існує секретна поліція marvel, яка не тільки намагається з’ясувати, звідки стався витік, але і самі займаються цим, створюючи виверти.

Ми знаємо це, оскільки зірки ходять на прослуховування і читають рядки, які не мають нічого спільного з тим, що буде в проектах. Вони люблять зберігати свої секрети. Тому вони залишають оголошення про набір акторів, які містять натяки на відомих неіснуючих персонажів. Вони закладають невеликі пастки, щоб побачити, чи не буде це поширюватися, а потім намагаються таким чином знайти джерело витоку.

Забавно уявити собі таємні зустрічі, що відбуваються в залі засідань marvel studios, де кевін файгі і його довірені помічники роздумують про те, як вони збираються зайнятися невеликим внутрішнім шпигунством, щоб зловити одного або двох інсайдерів.

Зберігати секретність важче, ніж будь-коли в епоху соціальних мереж, але деякі старі добрі хитрощі залишаються настільки ж ефективними. Це просто змушує нас замислитися, скільки людей отримали догану або навіть втратили роботу після того, як були розкриті marvel.