У ці дні деніел крейг знаходиться в центрі уваги, так як відбулася прем’єра «не час вмирати» , одного з найбільш довго відкладаються фільмів в епоху пандемії, який також став його останньою появою в ролі джеймса бонда.

Тепер же актор перемикається на іншу франшизу, запущеної недавно. У 2019 році райан джонсон випустив неймовірно успішний детектив “дістати ножі” , сиквела якого займаються netflix. Два прийдешніх продовження оцінюються в неймовірні 400 мільйонів доларів, а сам крейг в інтерв’ю empire заявив, що друга частина буде краще оригіналу.

Мені так пощастило, що в моєму житті є райан. Він такий великий сценарист. Коли я отримав сценарій, я буквально подумав: “ти що, жартуєш?». Я не міг повірити, що він хотів, щоб я це зіграв. [..] чи наважуся я сказати, що продовження краще? подивитися. Не хочу спокушати долю. Він інший, і це дивно. Це все ще таємниця для бенуа блана, але зовсім інша. Я дуже радий цьому.

«дістати ножі ” був добре прийнятий критиками і глядачами, а також комерційним успіхом, заробивши 311 мільйон доларів в прокаті при бюджеті в 40 мільйонів доларів. Райана джонсон же отримав премію “оскар” за кращий оригінальний сценарій.