numberzilla – це барвиста і дуже мила головоломка, яка родом з дитинства. Підійде для всіх любителів настільних ігор і затягують квестів.

Дуже проста і захоплююча головоломка, суть якої полягає в тому, щоб скласти найближчі пари однакових чисел або таких, щоб в сумі вийшло число 10. Наприклад 5 і 5, 4 і 6 і так далі. Після складання числа видаляються. По ходу гри вас будуть супроводжувати ваші милі друзі, які завжди готові простягнути руку допомоги і, якщо що, дати підказку або пораду. Відмінний спосіб побороти нудьгу, поворушити мізками і просто насолодитися барвистою забавною графікою.

Якщо нескінченна головоломка вам набридне, то на зміну прийде режим «челлендж». Як тільки видаляється обрана вами пара чисел, вищі числа впадуть нижче і заповнять порожнє місце. Відмінності режиму “челлендж” від класичної гри полягає якраз-таки в тому, що поки числа повністю не заповнять порожні місця – гра не закінчиться. У класичному режимі ви самі можете контролювати заповнення порожніх місць. Зазвичай це робиться в тому випадку, якщо у вас скінчилися ходи.

Особливості гри numberzilla: