Минулого тижня студія rockstar анонсувала випуск збірки оновлених ігор gta iii, gta: vice city і gta: san andreas. У зв’язку з цим, компанія видалить оригінальні версії всіх трьох ігор з усіх вітрин, чому, як з’ясувалося згодом, виявилися не раді фанати гангстерської франшизи.

Шанувальники gta, після заяви студії rockstar games про видалення на наступному тижні класичних тайтлів, стали використовувати огляди steam, щоб закликати інших гравців терміново купити оригінальні версії gta iii, vice city і san andreas. Користувачі з сотнями і навіть тисячами годин, проведених за всіма трьома іграми gta, зі зрозумілих причин засмучені тим, що компанія збирається прибрати оригінали тайтлів.

Як зазначає портал eurogamer, три гри gta насправді можуть бути назавжди видалені в steam. Коли минулого тижня було оголошено про вихід ремастера трилогії, представники студії rockstar заявили, що оригінальні ігри gta будуть видалені з онлайн-магазину valve, а збірник оновлених тайтлів буде доступний тільки через rockstar launcher.