Представлена хвиля нових товарів до фільму” бетмен”, які розповідають про деякі найважливіші сценах і декораціях фільму, включаючи потенційні спойлери про розбірки з лиходієм загадочником у виконанні пола дано.

У наборі lego “бетпещера: сутичка з загадочником” показана високотехнологічна установка брюса уейна, використовувана для вистежування найбільш розшукуваних злочинців готема. Тут є” термінус уейна ” з беткомп’ютером під ним, інструменти для альфреда і карта готема. Однак найцікавішим є пара одкровень в описі набору: брюс уейн, схоже, буде маскуватися під дрифтера в новому фільмі dc, а в бетпещере є своя в’язниця.

Цікаво, що загадочник замкнений всередині, і цей момент може натякнути на кінцеву долю суперлиходія. Поки неясно, наскільки близько це до фільму, але, враховуючи попередні випуски lego, навряд чи це буде занадто далеко. До того ж додаткові набори lego можуть допомогти зібрати воєдино інші частини екшн-сцен “бетмена”.

У “гонитві за пінгвіном” кримінальний бос, роль якого виконує колін фаррелл, виїжджає на вулиці готема з ракетною установкою, а темний лицар роберта паттінсона пускається в погоню. Є також набір “погоня на мотоциклі” з селіною кайл, доповнений деякими з найбільш знакових пристосувань бетмена: бетаранг і пістолетом з гаком.

Можливо, ми навіть побачимо деякі з цих сцен в живій дії дуже і дуже скоро. На майбутньому 16 жовтня заході fandome від dc буде представлений новий трейлер фільму “бетмен”, а також” чорний адам”,” флеш ” та інші майбутні фільми dc.