Мобільний процесор intel core i7-1270p знайшли в базі даних бенчмарка geekbench. Раніше цей процесор серії alder lake – p вже бачили в складі ноутбука samsung galaxy book. Схоже, там буде пропонуватися більше однієї моделі.

Процесор володіє 12 обчислювальними ядрами і 16 потоками команд. Це означає, що у нього 4 ядра p на архітектурі golden cove і 8 ядер e на архітектурі gracemont. Обсяг кеша третього рівня становить 18 мб. Напевно це не остаточна версія чіпа, оскільки номінальна тактова частота становила 2,5 ггц, а максимальну частоту вказали 9 мгц. Це занадто низьке значення і продуктивність не вражає.

Цікава схема найменування цих процесорів, оскільки вона відрізняється від моделей для персональних комп’ютерів. Мобільні чіпи можуть називатися не так, як раніше, змінюючи собою серії h-45, h-35 і u-28. Тестування виконувалося в системі windows 11 з об’ємом пам’яті ddr5 16 гб. У преміальних продуктах може застосовуватися пам’ять lpddr5x.

Вартість ноутбука samsung може становити $800 – $1300, в залежності від конфігурації (core i7 і i5). Зараз ці ноутбуки мають екрани amoled з роздільною здатністю 1080p і частотою 60 гц.