Дуейн джонсон розповів, що шкодує про те, що поділився постом в instagram, який зробив публічним його ворожнечу з вином дизелем під час зйомок «форсажу 8» в 2016 році.

Як ви можете пам’ятати, актор зробив публікацію, в якій назвав дизеля “цукровою дупою” і боягузом. Незабаром цей пост був видалений, проте саме з нього все почалося.

«я не ділюся такими речами», – сказав джонсон в новому інтерв’ю vanity fair. “і я дбаю про таку фігню подалі від публіки”.

Джонсон каже, що сварка на знімальному майданчику викликала “вогняну бурю”, але пізніше пара зустрілася, щоб залагодити розбіжності.

Я б не назвав це мирною зустріччю. Я б назвав це прояснюючою зустріччю. Ми з ним добре поговорили в моєму трейлері, і саме з цієї розмови стало абсолютно ясно, що ми – два різних кінця спектра. І погодився залишити всі наші недомовки.

Так в чому саме була основна проблема? за словами джонсона, це була робоча етика дизеля.

Це філософія – приходити на роботу кожен день. Дивлячись на всіх як на рівних партнерів. І дивитися на студію як на рівноправного партнера.

Дизель стверджував, що конфлікт стався з кількох причин, включаючи те, що вони «альфа-самці». Джонсон же назвав це інакше: вони «філософськи дві різні людини».