У мережі з’явилася нова добірка рендерів майбутнього флагмана від виробника аксесуарів. На відміну від попередніх публікацій, серія зображень демонструє одну з ключових фішок смартфона, яку він успадкує від лінійки note — виділений слот для електронного пера.

Судячи з представлених рендерів, смартфони серії galaxy s вперше обзаведуться місцем для зберігання стилуса. На зображенні нижньої торцевої частини захисного чохла показані отвори під порт usb type-c, решітку динаміка і мікрофон, а також відсік для електронного пера.

Крім того, рендери показують p-подібний виріз під модуль основної камери пристрою, підтверджуючи його незвичайний дизайн. Він включатиме чотири сенсори, світлодіодний спалах і лазерний датчик автофокусування.

Моделі samsung galaxy s22 ultra приписують 6,8-дюймовий amoled-дисплей з частотою оновлення 120 гц і процесор qualcomm snapdragon 895 або exynos 2200 в залежності від регіону поставки. За чутками, розміри корпусу пристрою складуть 163,2 x 77,9 x 8,9 мм. Анонс новинки очікується в січні 2022 року.