У цій статті я розповім про використання Revo Unistaller — програми, яка використовується для повного видалення програм. Це один з найбільш популярних інструментів для даної задачі. І, звичайно ж, у програмі є інші корисні функції і можливості, про які я теж розповім.

В Revo Unistaller є кілька переваг, які роблять його незаперечним лідером серед аналогів:

  • Наявність російської та інших мов в інтерфейсі.
  • Безкоштовна версія володіє великим набором можливостей, яких з лишком вистачить для домашнього використання.
  • Стабільна і якісна робота.

Великий набір додаткових функцій, серед яких керування автозавантаженням, видалення непотрібних файлів, управління даними браузерів та інше.

Якісне повне видалення програм з комп’ютера можливістю створення точки відновлення системи.


Це вам теж може бути цікаво:

  • CCleaner — для оптимізації системи
  • Як деінсталювати програму в Windows 10

Завантаження і установка Revo Unistaller

Скачати Revo Unistaller можна за посиланням нижче. Це безкоштовна версія.

Revo Uninstaller

Операційна система: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: російська, англійська та інші;

Розробник: VS Revo Group.

Завантажити зараз!77 Завантаження

Установка традиційна, нічого особливого не буде. Якщо у вас Windows російською мовою, то після запуску у інтерфейсі відразу буде російська. Якщо ні, то мову можна обрати в налаштуваннях програми.

Revo Unistaller для повного видалення програм

Використання Revo Unistaller в першу чергу відбувається для видалення програм. Це і є головне призначення даного інструменту. Revo Unistaller дозволяє видаляти додатки остаточно, разом з усіма тимчасовими файлами і слідами в реєстрі, так, що не залишається жодних натяків.

Отже, щоб видалити будь-яку програму, відкрийте Revo Unistaller. Ви побачите інтерфейс зі списком встановлених програм. Виділіть ту, яку хочете видалити, натиснувши на неї мишкою, а потім натисніть у верхньому меню кнопку «Видалити».

Почнеться процес видалення. Запуститься вбудований в удаляемую програму дєїнсталлятор, в якому потрібно спочатку просто зробити деінсталяцію традиційним методом.

Потім з’явиться вікно Revo Unistaller, де потрібно вибрати режим подальшого видалення: базовий, середній або просунутий. Рекомендую вибрати просунутий режим сканування, це дозволить максимально повно видалити програму. І натисніть кнопку «Сканувати» для продовження.

Коли сканування закінчиться, ви побачите які запису в реєстрі залишилися після видалення програми. Натисніть кнопку «Видалити», щоб видалити ці записи. Підтвердіть видалення.

Потім ви потрапите на сторінку з що залишилися після видалення програми файлами. Натисніть «Видалити», щоб видалити їх. Деякі віддаляться тільки після перезавантаження комп’ютера.

Всі! У результаті цих маніпуляцій програма буде повністю видалено з комп’ютера разом з усіма даними.

Використання Revo Unistaller для інших цілей

Як я писав вище, в Revo Unistaller є і додаткові корисні інструменти. Щоб побачити їх, натисніть кнопку «Інструменти» у верхній панелі.

І зліва відкриється додаткова панель з кнопками.

Розгляну за порядком призначення кожного з цих інструментів.

Менеджер автозапуску. Дає можливість керувати додатками в автозавантаженні: включати і відключати їх, а також отримувати додаткові відомості про розташування і значення ключів реєстру.

Чистильник непотрібних файлів. Сканер файлів, які не потрібні системі — тимчасові, кеш та інше. Для початку сканування потрібно натиснути кнопку «Сканувати» на верхній панелі.

Інструменти Windows. Використання Revo Unistaller може бути корисно для тонкої настройки системи. Тут зібрані необхідні для цього інструменти.

Чистильник браузерів. Видаляє завантаження, історію, куки, кеш та інші дані з усіх встановлених браузерів.

Чистильник MS Office. Видаляє історію відкриття документів в додатках Office — Word, Excel.

Чистильник Windows. Видаляє різноманітні сліди в системі, такі як історія недавніх документів, пошуку, відкриття ключів реєстру, буферу обміну і багато іншого.

І останнє, про що треба згадати — це використання Revo Unistaller в режимі мисливця. Цей режим дозволяє з допомогою наведення мишки на ту чи іншу область визначити, що за програма запущена, і виконувати з нею різні операції.

Щоб включити режим мисливця, потрібно натиснути на відповідну кнопку на верхній панелі.

Після її натискання Revo Unistaller згортається в трей і на екрані з’явиться іконка прицілу. Рухайте мишкою цей приціл по області екрану, і ви будете бачити назви програм, які відповідають за виведення того чи іншого елемента, а також зможете виконувати операції з цими програмами. Клік по прицілу правою кнопкою мишки відкривається додаткові опції.