Після того, як компанія magic leap представила свою дебютну гарнітуру доповненої реальності, пройшло вже три роки, і ось тепер вона розповіла про свої плани на майбутнє. Ця заява прозвучала напередодні нового раунду фінансування в розмірі 500 мільйонів доларів сша, завдяки чому стартап продовжує орієнтуватися на корпоративний ринок.

Після численних таємниць, тизерів і бурхливих обговорень magic leap випустила гарнітуру one creator edition в 2018 році для vip покупців за ціною 2295 доларів сша. Як і інші гарнітури доповненої реальності, такі як microsoft hololens, технологія magic leap дозволяє використовувати комп’ютерну графіку поверх реального світу, а користувачі взаємодіють з цією сумішшю реальностей за допомогою гарнітури, що працює від невеликого пристрою, що надівається на пояс.

З моменту початку випуску першої гарнітури компанія magic leap пройшла непростий шлях з точки зору бізнесу. Компанія була змушена скоротити половину робочих місць, звільнивши більше 1000 співробітників у зв’язку з наслідками пандемії в минулому році, і в підсумку переключила свою увагу на корпоративний ринок, а не на випуск споживчого продукту.

Проте, незважаючи на дисонанс між нагнітанням галасу навколо ar і реальними практичними перевагами технології, magic leap продовжує просуватися в область корпоративного застосування з новим генеральним директором на чолі – колишнім віце-президентом microsoft з розвитку бізнесу пеггі джонсон. Компанія стверджує, що додаткове фінансування в розмірі 500 мільйонів доларів і нова оцінка компанії в розмірі близько 2 мільярдів доларів сприятиме просуванню цих зусиль і допоможе виходу на ринок другого покоління продукту magic leap 2.

Як і у випадку з першою моделлю, деталей про майбутню гарнітурі поки мало, хоча magic leap стверджує, що пристрій буде володіти збільшеним полем зору і першої в своєму роді функцією регулювання яскравості для роботи в умовах яскравого освітлення. Також стверджується, що magic leap 2 буде найменшою і найлегшою ar-гарнітурою, призначеною для використання на підприємствах, і буде створена таким чином, що “ви зможете надіти її на голову вранці і носити протягом усього дня”.

Представники компанії заявляють, що в даний час вони працюють над тим, щоб вивести magic leap 2 на ринок, а початок продажів заплановано на 2022 рік.